KONST / Litografier / Litografi 12848374
nr 1284 8374
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Litografi, 20-upplaga, Flicka med hund. Signerad, bladets mått: 64x50 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
500 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:27:27
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström